Współpraca

Firma Solar Tracker Polska chciałaby przedstawić ofertę podjęcia współpracy handlowej z Państwa firmą w dziedzinie fotowoltaiki na rynku OZE w Polsce i za granicą. Głównym celem Solar Tracker Polska jest produkcja systemu pozycjonerów nadążnych (Solar Tracker) obsługujących wszelkiego rodzaju panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Doświadczenie i współpraca wypracowane z naszymi Partnerami pozwalają także na wdrożenie kompleksowej instalacji PV. Do naszych konstrukcji zapewniamy logistyczne rozwiązania dostaw, szkolenia w zakresie montażu obsługi i serwisu.

Nasza ofertę skierowana jest do odbiorców indywidualnych i komercyjnych. Obecny rozwój firmy pozwala na uruchomienie produkcji seryjnej. W związku z tym poszukujemy firm oraz dystrybutorów zainteresowanych wdrożeniem naszych rozwiązań do swojej działalności. Z Państwa udziałem chcielibyśmy mieć potencjalnego i solidnego partnera współpracy w dowolnym zakresie produkcji lub dystrybucji. Głównym celem wspólnej działalności będzie poszerzanie świadomości o najnowszych rozwiązaniach oraz wzrost zainteresowania instalacjami PV w zakresie fotowoltaiki ku obopólnemu zysku każdej ze stron.

Namawiam do zapoznania się z obszarem naszej działalności. Więcej szczegółowych informacji dotyczącej ewentualnego porozumienia zostanie przedstawione po odzewie z Państwa strony, o chęci podjęcia współpracy. Chętnie poznamy także Państwa warunki i oczekiwania wobec nas. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Solar Tracker to urządzenie, które skutecznie pozwala zwiększyć efektywność pozyskiwania energii nawet o 60% w odniesieniu do systemu stacjonarnego. Jest to system nadążny wyposażony w innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ustawia się w optymalnej pozycji w stosunku do słońca nawet przy zachmurzonym niebie. Jest bezobsługowy i energooszczędny, prosty, estetyczny i wytrzymały.

W naszych produktach stawiamy przed wszystkim na prostotę w konstrukcji i obsłudze. Wszystkie konstrukcje Solar Tracker Polska produkowane są wg własnej innowacyjnej konstrukcji w połączeniu z najwyższej klasy podzespołami. Największym atutem naszej firmy jako w pełni polskiego podmiotu gospodarczego jest to, że praktycznie jako jedyni w Polsce dajemy gwarancje i deklarujemy zgodność z wymaganiami:

Analiza i obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji:

  • Oddziaływania na konstrukcje – Oddziaływania wiatru PN-B-02011:1977/Az1:2009 (do 120 km/h)
  • Oddziaływania na konstrukcje – Obciążenie śniegiem PN-80/B-02010/Az:2006

Wymogi norm i dyrektyw w zakresie:

  • Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) Dyrektywa 89/336 / EWG
  • Dyrektywa urządzeń niskiego napięcia 73/23 / EWG
  • Normy bezpieczeństwa i dyrektywa niskonapięciowa: EC 60065:98

Norma i dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej:

  • EN 61000-3-2 :97 +A1 :99 +A2 :00
  • EN 61000-3-3 :97

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi wydarzeniami dotyczących obecnych jak i planowanych przedsięwzięć na naszej stronie internetowej i portalu Facebook. https://web.facebook.com/solatracker

Producent

Solar Tracker Polska
Sp. z o.o. z siedzibą
we Wrocławiu

biuro handlowe
ul. Mickiewicza 22/3
58-500 Jelenia Góra
Tel. +48717262612 w.2
Tel. +48 732 404 889
Tel. +48 880 221 742